Vi tenker bærekraft i alt vi gjør

Mann med hjelm og verneklær

Foto: Bård Gudim

Hvordan vi tar vare på og verner om klima, natur og miljø representerer vår tids viktigste utfordringer. Det krever at vi tenker stort, og at vi samarbeider på tvers av fagområder, virksomheter og landegrenser for å finne nye og enda mer bærekraftige løsninger.

Bærekraft i alt vi gjør

Å ta vare på klima, natur og miljø er vår tids viktigste oppgave. Derfor er bærekraft for oss en forpliktelse til å være en positiv kraft for klima, miljø og natur. Ved å integrere bærekraft i vår virksomhet, våre prosjekter og vårt samfunnsansvar, er vi en del av løsningen – nå og i framtiden.

Om Bærekraft i Multiconsult
Kartlegging elvemusling Simoa

Vårt bærekraftarbeid

Bærekraft er en integrert del av alt vi gjør, og målet vårt er å være den foretrukne bærekraftrådgiveren for våre kunder. Vi jobber systematisk og målbevisst innen en rekke bærekraftområder overfor kunder, medarbeidere og samarbeidspartnere.

Slik jobber vi med bærekraft
To personer i vernelklær tar vannprøver i elv

Kontakt oss om bærekraft

Agathe Schjetlein
Agathe Bryde Schjetlein
Konserndirektør | Bærekraft
RingSend e-postLinkedIn